O firmie Magur

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, specjalizujemy się w sprzedaży oraz dystrybucji warzyw, owoców i artykułów spożywczych. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniom gastronomii, rozszerzyliśmy swoją działalność o warzywa i owoce, obierane i krojone. Jesteśmy producentem warzyw obieranych, pakowanych próżniowo, posiadamy wieloletnie doświadczenie w ich produkcji i przetwórstwie. W naszej ofercie znajduje się starannie wyselekcjonowana gama świeżych warzyw i owoców pakowanych próżniowo, które dostarczymy do Państwa hotelu czy restauracji.

Nowoczesna linia produkcyjna gwarantuje staranne przygotowanie (mycie, obieranie i pakowanie) warzyw okopowych i umożliwia dłuższe przechowywanie ich z zachowaniem smaku i wartości odżywczych.

Nasze świeże produkty wysokiej jakości będą idealnym wyborem dla każdej gastronomii. Szeroka oferta produktów dla gastronomii, cateringu i hotelarstwa spełni oczekiwania każdego klienta. Gwarantujemy terminowość dostaw i krótki czas realizacji zamówień. Darmowa dostawa w Krakowie i okolicach (ustalana przy zamówieniu).

Zapraszamy do współpracy!

Zadzwoń +48 792 837 408